Přihlášení do systému:  
  Vyhledávání:   
   |        zaregistrovat
Právě se nacházíte:   PES / krmiva, pamlsky, vitamíny / granulovaná krmiva pro psy / Techni-Cal

Náš odkaz a filozofie výživy: Techni-Cal se pyšní více než 40-ti letou bohatou zkušeností. V průběhu let až dodnes zůstáváme věrni HOLISTICKÉMU přístupu k výživě zvířat. Naší prvořadou zásadou je jistota, že naše krmiva jsou nutričně kompletní a vyvážená tak, aby přispívala k celkové pohodě zvířat. Respektujeme přirozenou povahu zvířat a jejich specifické nutriční potřeby. Vyhýbáme se jakémukoliv ... zobrazit celý popis
Náš odkaz a filozofie výživy: Techni-Cal se pyšní více než 40-ti letou bohatou zkušeností. V průběhu let až dodnes zůstáváme věrni HOLISTICKÉMU přístupu k výživě zvířat. Naší prvořadou zásadou je jistota, že naše krmiva jsou nutričně kompletní a vyvážená tak, aby přispívala k celkové pohodě zvířat. Respektujeme přirozenou povahu zvířat a jejich specifické nutriční potřeby. Vyhýbáme se jakémukoliv polidšťování. Zavazujeme se k rozpoznávání a používání těch ingrediencí, které vyhovují fyziologickým potřebám masožravců a zároveň dodržujeme principy udržitelnosti. Respektujeme rozdíly v nutričních nárocích zvířat podle životního stádia, životního stylu a dalších specifických potřeb. Při vytváření našich diet, zejména produktů Techni-Cal Special Care, je naším cílem pomoci uzdravit selhávající orgánový systém a přitom zajistit optimální nutriční profil pro ostatní orgány. Všechny naše snahy berou v potaz také sociální kontext životního prostředí zvířat. V souladu s naší filozofií se snažíme přispět k obohacujícímu, oboustranně příjemnému a prospěšnému vztahu mezi člověkem a zvířetem. Proč krmit Techni-Cal? Techni-Cal je superprémiová značka, která naplňuje všechny potřeby Vaší kočky i psa s pomocí jednoduché, praktické produktové řady, která je cenově dostupná a má viditelné výsledky. Žádné ústupky na vrub kvality (stálost surovin, ingredience živočišného původu splňují požadavky pro lidskou spotřebu - přísné výrobní podmínky a kontroly kvality). Vytvořeno podle SKUTEČNÝCH POTŘEB zvířat. Techni-Cal pokrývá všechna životní stadia jasným, jednoduchým a úplným způsobem, pro celoživotní podávání.

Co Techni-Cal představuje?

Přirozenost: ingredience, které Vaše zvíře opravdu potřebuje, založené na živočišném proteinu, bez umělých ochucovadel, barviv a konzervantů. Zdraví: kompletní a vyvážená strava, s pečlivě vybranými složkami výživy. Výsledkem je delší zdravý život (Yucca shidigera ke snížení zápachu stolice, fermentovatelná vláknina pro zdravé trávení, chelátové minerály a antioxidanty, které chrání krmivo i zdraví). Chutnost: vysoká ochota přijímat krmivo a radost z krmení. Účinnost: rozdíl uvidíte již za pár týdnů (zářivá lesklá srst, pěkně formovaná stolice, vitalita). Kočkám na míru: při tvorbě našich receptur máme vždy na mysli možné problémy s nadváhou, onemocněním močových cest a trichobezoáry Psům na míru: při vytváření našich receptur zohledňujeme plemennou velikost, možné problémy s alergiemi, nadváhou a onemocněním kloubů. Dostupnost: skvělý poměr ceny a kvality a přiměřená cena denní dávky.

Vloženo dne 1.3.2015
 
Nalezeno produktů: 6
Možnosti zobrazení produktů na stránce: galerie: katalog: ceník:
Seřadit podle: Názvu zboží: sestupně vzestupně |   Ceny:sestupně vzestupně